+421 915 333 333
country@saloon.sk
x

TOTO SÚ NAŠI ĽUDIA

Sme skvelý tím

Zdenko
Zdenko
MAJITEĽ
Big boss, kápo, mozog podniku, ktorý ale nemá problém čapovať, keď treba. Vždy je poruke, no najčastejšie ho „načapete“ na teraske Country Saloonu, ktorú považuje za top destináciu celého sveta.
Lucia
Lucia
TIEŇOVÁ MAJITEĽKA
Skutočný big boss. Bez jej vedomia sa v Country Saloone ani jedálny lístok nepohne. Keby sa dostala do vesmíru, jej odkaz ľudstvu by znel: „Vesmírna strava je nanič, jedzte v Country Saloone.“
Janka
Janka
PREVÁDZKARKA
Prevádzkuje od rána do nekonečna. Do histórie sa zapíše ako vynálezkyňa slova „páčenka“, ktoré denne vysloví v priemere 276-krát. A čo vlastne znamená? Páči sa!
Andrej
Andrej
PREVÁDZKAR
Vytvoril svetový rekord v najneskoršej záverečnej v Country Saloone. Rekordný čas má hodnou 05:30. Je takisto držiteľom ocenenia Robotický prevádzkar roka za najdlhšiu šichtu - 33 hodín. Klobúk dolu, pomodliť, vycikať a spať!
Rišo
Rišo
CHEF
Keby si mal vybrať jedinú surovinu, s ktorou by mal pracovať do konca života, bolo by to mäso. A keby mal tú moc, používanie bujónu by postavil mimo zákon. Tak už viete, čo si objednáte?
Peter
Peter
SMENOVÝ KUCHÁR
Bez svojho noža sa nepohne ani na krok. Povráva sa, že vedľa postele má preň špeciálnu postielku. Na druhej strane, majster rezňov z neho nebude, lebo klepáč na mäso považuje za dielo satana.
Peter
TiežPeter
TIEŽ SMENOVÝ KUCHÁR
Často sa mu sníva, že je David Copperfield a pred očami miliónov divákov necháva navždy zmiznúť všetok ryžový nákyp a vyprážané kuratá na svete. Blázon, alebo génius?
Marika
Marika
ZÁSTUPKYŇA SMENOVÉHO KUCHÁRA
V jej chladničke nikdy nechýba kopec čerstvej zeleniny. Možno pre prípad, že by zaútočili vegáni a potrebovala by rukojemníkov. A najmenej sa jej z chladničky míňa kečup, podľa detí jediná jedlá forma zeleniny.
Danny
Danny
ZÁSTUPCA SMENOVÉHO KUCHÁRA
Ak si má vybrať medzi Realom a Barcelonou, berie Real. V súboji pizza vs. pasta, vyhráva pasta. Kto vie, ako by uňho dopadlo finále Real vs. pasta...
Domča
Domča
BARMANKA
Jej obľúbený citát od Konfúcia je: „Ak človek naozaj chce, dokáže pripraviť aj piccolo, napriek tomu, že neexistuje.“ Nuž, čo čakať od človeka, ktorý za najväčšieho superhrdinu všetkých čias považuje Dalibora Vránu z Vrchní, prchni!
Mária
Mária
BARMANKA
Čo by namiešala odsúdenému na smrť pred popravou ako posledné želanie? Jednoznačne Aperol Spritz! A keby bol abstinent? Mojito nealko! Keď odísť, tak na úrovni...
Silvia
Silvia
EVENT MANAGER
V slabej chvíli sa vyjadrila, že najviac by si priala, aby mal týždeň o jednu sobotu viac. Že to nie je najlepší ťah, jej došlo, až keď si uvedomila, že to znamená viac svadieb. Odvtedy svadby miluje ešte viac, lebo chvalabohu sobota je len jedna.
A ďalších 35 členov.
A ďalších 35 členov.
Prejsť na začiatok stránky